Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

TRANSPORT GRATIS DO 50 km OD SIEDZIBY FIRMY PRZY PEŁNYM SAMOCHODZIE tj. 5,2mp.
(Poznań, Leszno, Gostyń, Grodzisk Wlkp, Mosina, Puszczykowo, Stęszew, Kórnik, Kamionki i okolice)

DREWNO KOMINKOWE

Firma Profit zajmuje się produkcją drewna wszelkiego rodzaju do kominków i pieców.

Dzięki stałym źródłom surowca oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości. W tym zakresie współpracujemy z wieloma nadleśnictwami w całej Polsce.

Dążymy do tego, aby proponowane przez nas drewno opałowe spełniało wszystkie Państwa wymagania dotyczące rodzaju, ilości, jakości oraz parametrów wymiarowych proponowanych przez nas szczap drewna.

Nasze Drewno jest suszone w naturalnych warunkach.

Z doświadczenia wiemy, iż drewno świeże, zbyt krótko suszone dymi i oddaje wilgotność, która osadza się w kominie powodując szkodliwe zawilgocenie.

Posiadane przez nas specjalistyczne maszyny i urządzenia sprawiają, że mamy bardzo duże możliwości przerobowe. Prowadzimy sprzedaż drewna opałowego przez cały rok.

Zapewniamy transport i solidną obsługę na terenie okolic Poznania, Leszna i Wielkopolski.

Istnieje możliwość sezonowania u nas zakupionego drewna, tzn. dysponujemy miejscem do jego przechowywania dla klientów, którzy nie mają miejsca na jego składowanie.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę, mając na względzie najwyższą jakość świadczonych usług, dajemy Państwu możliwość płacenia kartami na terminalach płatniczych zainstalowanych w naszych samochodach.